Visas kategorijas
Jaunumi

Šeņdžeņā sākas Ķīnas augsto tehnoloģiju gadatirgus.

Laiks: 2022-11-15 Rezultāti: 22

24. Ķīnas augsto tehnoloģiju gadatirgus (CHTF) sākās 15. gada 2022. novembrī Šeņdžeņā, Dienvidķīnas Guandunas provincē, piesaistot vairāk nekā 5,600 izstādes dalībnieku no 41 valsts un reģiona. Piecu dienu pasākumā tiks izstādīti vairāk nekā 8,600 vienumi, ar kopējo izstāžu platību, kas pārsniedz 300,000 XNUMX kvadrātmetru.

Šī gada gadatirgū galvenā uzmanība tiek pievērsta uz inovācijām balstītai attīstībai, kurā piedalās arī valsts uzņēmumi un ārvalstu finansēti uzņēmumi. Izstādes ietvaros tiek demonstrēti Ķīnas lielākie zinātnes un tehnoloģiju sasniegumi 2016.–2020. gada periodā.

Ķīnas Hi-Tech Fair (CHTF) ir lielākais un ietekmīgākais zinātnes un tehnoloģiju gadatirgus Ķīnā, un tā apvieno progresīvu tehnisko tirdzniecību. Pašlaik tas ir lielākais un nozīmīgākais zinātnes un tehnoloģiju gadatirgus Ķīnā un ir pazīstams kā "Tehnoloģiju izstāde Nr.1 ​​Ķīnā". Tajā tiek eksponēti augsto tehnoloģiju produkti un rīkoti augsta līmeņa forumi, tostarp vides aizsardzība, nākamās paaudzes IT tehnoloģijas, bioloģija, modernu iekārtu ražošana, jauni materiāli un jaunas enerģijas. CHTF ir piesaistījis daudzus pēc tehnoloģijām gribošus vietējos un ārvalstu uzņēmumus, starpniekus un tūkstošiem investoru, kas sniedz iespēju atrast sadarbības partnerus visā pasaulē. Uzņēmumā CHTF daudzi iepirkumi pieprasa centrālās un vietējās valdības un uzņēmumus, nodrošinot kanālu, lai jūsu produkti ātri nonāktu Ķīnas tirgū.

1.11

2.22

3.33

4.44

Populāras kategorijas